Одяг секонд хенд оригінал

Одяг секонд хенд оригінал

Даний вид продукції second hand завжди користується особливою популярністю у покупців і вже давно завоював свого клієнта. Володіючи невисокою вартістю, секонд хенд оригінал складається з несортованих речей, в основному, одягу, які зібрані безпосередньо людьми. В європейських країнах традиції збору речей секонд хенд налічують понад сто років, добропорядні європейці активно беруть участь в зборі вживаних речей, заохочувані фірмами – постачальниками. Саме така продукція, як оригінал є основою для подальшого сортування речей з різних видів і категорій.

У різних країнах і у різних збирачів способи збору речей секонд хенд різні. Так, в Англії, Німеччині, Франції та Ірландії розвинена так звана «домашня», або «сімейна» збірка. Організації – збирачі залишають пластикові пакети для збору речей, які люди в певний час залишають біля дверей своїх будинків, а проїжджаюча машина збирає пакети. При цьому збирачі платять державі певний податок за право займатися цим видом діяльності, а розмір податку, що сплачується залежить від «престижності» району збірки і, відповідно, спроможності проживають в ньому громадян, що безпосередньо впливає на якість зібраних речей.

Існує ще такий вид збірки як контейнерна збірка. Суть її полягає в тому, що в найбільш жвавих місцях – біля супермаркетів, на автостоянках, АЗС тощо встановлюються контейнери для збирання речей, в які громадяни можуть складати пакети з зібраними речами. Контейнерна збірка вважається менш якісною, ніж домашня, оскільки в цих речах іноді зустрічається непотрібна домашнє начиння і інші зіпсовані речі або ганчір’я, які неможливо використовувати в подальшому.

Третій вид збірки – це збірка речей секонд хенд в школах, так звана шкільна збірка. Цей спосіб збору особливо розвинений у школах Великої Британії та Ірландії. Учні приносять з дому непотрібні речі, як правило, це одяг і взуття, а збирачі платять гроші за збір речей.

Специфіка даної продукції “секондхенд” оригінал полягає в тому, що серед речей можуть зустрічатися як нові, дорогі і ексклюзивні (дорогі пальто і шуби, одяг, взуття, прикраси), постільна білизна, так і непридатні для подальшого використання – непарна взуття, шкарпетки, ганчір’я, ганчірки. З огляду на, що збір речей здійснюється різними способами і серед різних верств населення, в такій збірці, нарівні з речами категорії «крем» або «екстра», можна знайти і речі на викид. Однак, невисока ціна на оригінал повністю компенсує наявність в ній непридатних речей, тому цей вид зборки займає істотну частку в поставках цієї продукції і користується підвищеним попитом у покупців.