Змішаний одяг секонд хенд

Змішаний одяг секонд хенд

Назва цього виду сортування – mix вже говорить сама за себе і в перекладі з англійської MIX означає «суміш». Традиційно в обсягах поставок продукції second hand, саме сортування “MIX” займає значну частку, оскільки користується підвищеним попитом у покупців з-за своєї зручності і практичності.

Багато оптові покупці продукції секонд хенд воліють купувати не тільки відсортовану по категоріям продукцію, але і розділену більш предметно, з урахуванням категорії покупців, для яких вона призначена, і сезонності. Цьому є своє пояснення – не всі покупці люблять платити за «кота в мішку», а вважають за краще працювати з певними категоріями речей секонд-хенд, звівши до мінімуму роботу щодо подальшої самостійної сортування товару. Сортування секонд хенд мікс MIX призначена саме для такої категорії покупців.

Сортування секонд-хенд мікс- MIX дозволяє вибрати товари саме для тієї категорії споживачів, з якою оптовий покупець віддав перевагу працювати і вибрав для себе в якості пріоритетного напрямку (наприклад, існують клієнти, які вважають за краще працювати тільки з дитячим одягом, а деякі, навпаки, з одягом для дорослих), а також врахувати сезонність товару, адже продати, припустимо, в жовтні, жіночий зимовий мікс буде куди простіше і швидше, ніж літній.

Як правило, сортування secondhand мікс MIX являє собою збірку речей певної комбінації категорій. Ка вже було сказано вище, визначення категорій відбувається переважно за такими ознаками:

категорії якості ( «крем», «люкс», «екстра», А чи В);
гендерною ознакою (жіночий, чоловічий, дитячий або підлітковий мікс MIX);
сезонності (зима, літо, весна – осінь).
Найменування та види категорій у різних фабрик – сортувальників продукції second hand можуть відрізнятися, в залежності від їх бачення даного питання, що сформувалися переваг їх постійних покупців, але не суттєво. Всі вони, в більшості своїй, дотримуються при цьому основних принципів сортування, викладених вище.

При комбінації категорії, таким чином, виходять такі види сортування як літній чоловічий мікс категорії А, жіночий мікс весна – осінь вищої категорії, дитячий мікс «крем» зима і т.п.

Крім зазначеної видів, нечасто, але зустрічаються спеціальні види сортування, в яких зібрані речі, відсортовані по конкретних предметів гардероба, наприклад, верхній одяг, джинси, футболки, спідниці або плаття. Однак, основна частка поставок займає MIX, сформований за трьома вказаними ознаками, оскільки найбільш інформативно і повно відображає ту конкретну категорію покупців, для якої даний вид сортування призначений.